هزاران نفر از مردم شهرستان گچساران با آرمان‌های رهبری تجدید بیعت کردند

هزاران نفر از مردم، مسئولان، دانش آموزان، دانشگاهیان عشایر و طیف‌های مختلف مردم گچساران امروز در راهپیمایی بزرگ عاشورائیان با آرمان‌های مقام معظم رهبری تجدید بیعت کردند.


 هزاران نفر از مردم گچساران با شعارهای حسین حسین شعار ماست شهادت افتخار ماست، یا حسین یا حسین، ولایت خامنه‌ای ولایت حیدر است، ولایت فقیه اصل دین است محور اتحاد مسلمین است، منافق فتنه‌گر اعدام باید گردد، آشوبگر فراری دستگیر باید گردد، در برخورد قضایی تعجیل باید گردد، موسوی پینوشه ایران شیلی نمی‌شه، فتنه سبز اموی افشا باید گردد، منافق بی‌حیا اعدام باید گردد، خوارج زمان افشا باید گردد، خوارج زمانه رسوا باید گردد، سبز فقط سبز علی رهبر فقط سید علی و ما عشق ولایتیم آماده شهادتیم، اقدام بی‌شرمانه حرمت‌شکنان در عاشورای حسینی را به شدت محکوم کردند.
در پایان این راهپیمایی اعتراض‌آمیز قطعنامه پنچ ماده‌ای قرأئت شد.
در بخشی از این بیانیه آمده است: ما سوگواران سید و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) با فریاد هیهات من الذله بار دیگر به دشمنان اسلام و اهل بیت (ع) اعلام می‌داریم از ارزش‌ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی که بر گرفته از نهضت عاشورای حسینی (ع) است تا پای جان حراست می‌کنیم.
در ادامه این قطعنامه بیان شده است: ما عزاداران عاشورای حسینی در پاسخ به ندای هل من ناصر ینصرنی ولی فقیه زمان حضرت آیت الله خامنه‌ای اعلام می‌داریم برای صیانت و دفاع از حریم ولایت لحظه‌ای از پای ننشسته و تا خون در رگ ما جاری است به فتنه‌گران و منافقین اجازه نمی‌دهیم تا اهداف پلیدشان را در کشور اجرا کنند.
در پایان این قطعنامه آمده است: ما ملت مسلمان و انقلابی ایران ضمن بیعت مجدد با آرمان‌های والای امام راحل(ره) و شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و میثاق با ولی فقیه زمان حضرت آیت‌الله خامنه‌ای انزجار خود را نسبت به هتاکان و قانون شکنان اعلام می‌کنیم.
در پی هتک حرمت به عاشورای حسینی جمعی از اقشار مختلف مردم و مسئولان اجرایی شهرستان گچساران همزمان با سراسر استان کهگیلویه و بویراحمد با راه‌اندازی یک راهپیمایی به سمت میدان انقلاب تجمع کردند و با سر دادن شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر منافق انزجار خود را نسبت به هتک حرمت به عاشورای حسینی اعلام کردند.

/ 0 نظر / 21 بازدید