قزوه:مزه قهرمان بودن و پارتیزان شدن را هم چشیده ام و اکنون ولایی ام

علیرضا قزوه، شاعر گفت: از شعرهای اخیرم هیچ وقت پشیمان نیستم، چون به اندازه کافی روی آنها فکر کرده ام و مزه قهرمان بودن و پارتیزان شدن را هم چشیده ام.قزوه با بیان این که سالها در ادبیات و فرهنگ دفاع مقدس کار کرده ام و بخش تخصصی کار من هم وصیت شهدا بود توضیح داد: من معتقدم که پیام اصلی شهدا و بیشترین جمله ای که روی آن تاکید می کردند و حرف آخرشان بود مسئله حمایت از ولایت فقیه و رهبری بود. این در وصیت همه شهدا هست.
وی در بخشی از مصاحبه با فارس تصریح نمود: الان هم معتقدم همان جنگ هست و همیشه همان کل یوم عاشورا بوده و هست. در میان جماعت عالمان دین هم علامه متقی و عارف و فیلسوف و فقیهی چون علامه جوادی آملی را داریم که ایشان هم حرفشان همین است که اطاعت از رهبری تنها راه نجات است پس موضع من موضع شهدا و عالمان متقی دین بوده است و برخی جریان ها را بازی خورده مقام و دنیا می بینم و دم زدنشان از امام و شهدا را مصداق این بیت شعر علی معلم دامغانی می دانم که گفت:استادن است کار شما گر دو تا شوید           امروز بنده اید که فردا خدا شوید.

/ 1 نظر / 9 بازدید
یک ایرانی

محرم سبز ، به امید نابودی معاویه زمان یا حسین میر حسین زنده باد آزادی - درود بر ملت سبز ایران اگر دین ندارید ، آزاد مرد باشید ما اهل کوفه نیستیم - پشت یزید بایستیم